Rezervace

 

Štěňátka jsou připravená k odběru od 8 týdne jejich věku, kdy jsou odčervená, očkována a opatřena čípem. Jsou obvykle naučena chodit na plenu a umí sama papat granulky, které zpočátku dostávají namočené. Jsou zvyklá na běžný chod domácností a na děti.

Štěňátko si můžete rezervovat již od jeho narození, pokud je složena záloha /min. 1/3 kupní ceny/ tak máte jistotu, že Vaše štěňátko již nebude dále nabízeno dalšímu zájemci. Záloha je zavazující a tudíž nevratná a je podložena řádnou rezervační smlouvou. Zbývající část ceny štěněte je předána při podpisu kupní smlouvy a předání štěněte.

Kupující má možnost vybrat si sám jméno štěněte na příslušné písmeno, které mu bude zapsáno do průkazu původu do 3 týdnů věku štěněte, jelikož vrh štěňat je hlášen k zápisu do 4 týdnů věku štěněte.

Kupní cena zahrnuje očkování, odčervení, čípování a průkaz původu, který je chovatel povinen zaslat doporučeně na adresu kupujícího bez zbytečného odkladu poté, co jej obdržel z plemenné knihy ČMKJ, kterou byl PP vystaven. Obvykle to trvá v rozmezí 3 až 6 měsíců stáří štěněte. Zároveň štěňátko dostane do svého nového domova granulky na které je zvyklé a svou hračku, aby mu nebylo smutno na cestě za novým domovem.

S kupní smlouvou dostanete manuál s užitečnými radami do začátku s novým členem domácnosti a rádi, pokud to bude v našich možnostech Vám vždy ochotně odpovíme na Vaše otázky a naopak od Vás budeme vděční za zprávičky, jak se štěňátku daří popř. za foto, jak roste. 

Vysvětlení:   Štěně - Volné           -    štěně je dostupné zájemci o koupi

                               - Rezervace    -  o štěně je zájem, bez složené zálohy 

                               - Zadané         -  na štěně je složena záloha

                              - Prodáno        -  štěňátko je v novém domově

 
Chovatelská stanice havanských psíků. Celkem návštěv